NA ROHU U NÁS

  /  Divadlo   /  Sbohem, zůstávám! – 1. premiéra VYPRODÁNO

VYPRODÁNO!!

KDY: pátek 10. června 2022 od 19:00 hod

(předpokládaný začátek představení v 19:30 hod)

KDE: Sál obce Nižbor – vstup od obecního úřadu (Křivoklátská 26, 267 05 Nižbor)

CENA VSTUPENKY: 350,- CZK

(v ceně vstupenky je zahrnut welcome drink a premiérové občerstvení různých francouzských specialit)

O hře

Jedna plánovaná vražda, jedno neplánované přátelství. Přesně tak by se dala charakterizovat tato moderní černá komedie plná zvratů.

Jean-Charles navede svou naivní milenku Gigi, aby se zbavila jeho manželky Barbary a nic jim už nebránilo společně žít šťastně až do konce. Všechno by mohlo dopadnout podle plánu, kdyby se ale Barbara, slavná spisovatelka, nechtěla zabít sama. Využít Gigi, která je odhodlaná Barbaru zabít, se zdá být jako ideální řešení. To by se ale ani jedna nesměla dozvědět, že Jean-Charles má ještě další milenku, což z obou žen vytvoří nerozlučné spolubojovnice proti vypočítavému nevěrníkovi…

UPOZORNĚNÍ: V představení se kouří a vyskytují se obnažené části těl

Délka představení: 2:45h (včetně přestávky)

Slavnostní premiéra

10. & 11.6. 2022 od 19:00 v sále obce Nižbor

Inormace o sále: Celá premiéra bude probíhat ve stolovém zasedání, jak vidíte na plánku, když se prokliknete k prodeji vstupenek. I z toho důvodu je počet míst omezen! Tento způsob volíme, aby jste si večer s naším divadlem mohli dostatečně užít. Hledištní personál vás přivítá welcome drinkem francouzské champagne a při uvedení ke stolu Vás bude čekat občerstvení a to vše v ceně Vaší vstupenky.

V případě zájmu o jiný sortiment se Vám nabízí malý stánek francouzských specialit umístěný před vchodem do sálu a “divadelní bar” restaurace u Lípy, kde si můžete vybrat dle vlastní chuti.

Věříme, že si s námi užijete premiérové večery, jak se patří a budete se bavit.

(vhodné společenské oblečení vítáno.)

“Nositele autorských práv k dílu zastupuje DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura z.s., Krátkého 1, Praha 9.”

Komentáře: