NA ROHU U NÁS

  /  Divadlo   /  Modelka XXL – 1. repríza

KDY: sobota 17. prosince 2022 od 19:00 hod

KDE: Sál obce Nižbor – vstup od obecního úřadu (Křivoklátská 26, 267 05 Nižbor)

CENA VSTUPENKY: 280,- CZK

Vzhledem k velkému zájmu o premiéru MODELKY XXL a jejího vyprodání za 36 minut jsme se pro vás rozhodli přidat ještě jedno představení ve výše uvedeném termínu – tedy hned den po premiéře. Jedná se již o reprízu.Děkujeme ještě jednou! Jsme velice rádi a váš zájem nás těší!

O hře

„Vždycky jsem věděla, že Věstonická Venuše tady byla dřív než Elle, Playboy nebo Harper‘s Bazaar! Chci rovnoprávnost pro svoje stehna! Plnotučná one woman show!

Venda Koblížková kdysi chtěla být modelka. Ve dvanácti letech k tomu měla pěkně našlápnuto. Od té doby nabrala asi třicet pět kilo a dvacet let. Dvacet let diet a sebemrskačských pohledů do zrcadla. Každé dítě má své sny, některé však s přibývajícím věkem a stoupajícím Body Mass Indexem, brzy vezmou za své… Venda se ještě jednou pokouší vystoupit ze začarovaného kruhu svých jo jo efektů, mindráků a milostných karambolů a přihlásí se do soutěže Miss XXL. A taky že se dostane do finále! Právě teď sedí doma a nahrává na kameru medailonek finalistky. Bude to jakože zpověď kořeněná humorem a spoustou sexy pohledů, tak si to nějak přestavuje. Ve výsledku kdo ví, jak to vlastně dopadne…

Představení je především určené pro ženy, ale věříme, že každý muž si tam v některých situacích tu ‘svojí’ najde a bude se také bavit.

UPOZORNĚNÍ: V představení se mluví sprostě a prýští zde pot, smutek, humor, diety a další. . Také se používají stroboskopové efekty.

Délka představení: 1:35h (představení se hraje bez přestávky)

Slavnostní premiéra

16. 12. 2022 od 19:00 v sále obce Nižbor (Křivoklátská 26, 267 05 Nižbor)

– pro vstup do sálu použijte, prosím, vchod od OÚ

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek je ukončen.

Inormace o sále: Celá představení bude probíhat ve stolovém zasedání. I z toho důvodu je počet míst omezen! Tento způsob volíme, aby jste si večer s naším divadlem mohli dostatečně užít.

V případě zájmu o jiný sortiment bude k mání “divadelní bar” restaurace u Lípy, kde si můžete vybrat dle vlastní chuti.
Vzhledem k tomu, že je přestavení bez přestávky doporučujeme vám se vybavit vhodným množstvím nápojů či sortimentu dle vaší chuti, aby jste častým odcházením nerušili zážitek ostatním divákům a sami tak nepřišli o důležité chvíle této show. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že si s námi užijete premiérový večer, jak se patří a budete se bavit.

(vhodné společenské oblečení vítáno.)

“Nositele autorských práv k dílu zastupuje DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura z.s., Krátkého 1, Praha 9.”

Komentáře: