Dary & Sponzoring

Získejte informace o našich jednorázových programech.

Pokud se vám naše produkce líbí, nebo jste jen nakloněni umění a tvůrčí práci, můžete nás pomocí našich různých jednorázových programů podporovat. S vaším přispěním můžeme růst a přinášet vám tak stále více radosti, zamyšlení a krásných chvil.

Individuální 1.000 CZK + -

Máte rádi umění a nebo jste mu jen nakloněni? Zvolte tento jednorázový podpůrný program, neboť každá koruna naší práci pomůže!

Podporovatel 2.000 CZK + -

Zvolení podporovatelského programu má jednu výhodu oproti Individuálnímu programu. Vaše jméno podporovatele nebo firmy zazní před představením a v přestávce při představování partnerů.

Patron 5.000 CZK + -

Chcete se stát naším patronem a mít spojené jméno s našimi díly a produkcemi, není nic jednoduššího než si vybrat tento program, neboť právě s vaší záštitou budeme vytvářet věci větší a ještě lepší. S tímto programem jméno vaší firmy zazní před představením a v přestávce při představování partnerů. Vaše logo bude umístěno na naše internetové stránky a jednou měsíčně vás budeme sdílet přes naše sociální sítě po dobu čtvrt roku.

Sponzor 10.000 CZK + -

Nevyšší program Sponzor vám zaručí spolupráci s naším souborem. Jedná se o měsíční program, kdy pomáháte rozvíjet naší tvorbu. (trvalým příkazem nejlépe) Vaše peníze budou využity pro všechny potřebné složky divadla. Zaručujeme vám, že Vaše jméno sponzora nebo firmy zazní mezi prvními před představením a v přestávce při představování partnerů, také vaše logo bude zařazeno do nejvyššího políčka hlavních partnerů na našem webu, budete vlastnit stránku o velikosti A5 / A4 v našem programu (neplatí pro programy her, které byly uváděny před spoluprácí); dále budete zveřejněni na všech propagačních materiálech k našim akcím (plakáty / letáky). A ještě jedna pecka – Váš reklamní baner bude umístěn do sálu nebo předsálí, tak aby jej spatřilo co nejvíce diváků. Na našich sociálních sítích budeme sdílet Vaše aktivity (ovšem v rozumné míře – tedy ne každý příspěvek – záleží na Vaší aktivitě).
Tento program nás podpoří a pro vás bude zaručeně výhodný!

Část našeho týmu:

Herečka, Sociální sítě a Asistent
Herečka, Zpěvačka, Tanečnice

Podpořte nás :

Již nás podporují: