Jan Hoskovský

Herec, Zpěvák, Kytarysta

Představení:

Zjistěte víc

Narodil jsem se v Berouně, 4. května roku 1991. Od útlého dětství se věnoval sportu všeho druhu (atletika, karate, tenis, fotbal). Na druhém stupni základní školy si učitelé postupně začali všímat jeho uměleckých vlohů. Od osmi do dvanácti let hrál na kytaru a zpíval, také se věnoval malbě. Tvořil také plastikové modely a dioramata.

V 16 letech ve svých zálibách pokračoval a posunul se na další stupeň a začal jezdit Závody modelů RC ve kterých se stal mistrem republiky v sérii MR-01 a MR-02, dosáhl 3. Místa v šampionátu Kyosho World Cup v motorových modelech v měřítku 1:10.
Na střední škole se náhodou dostal do atletického týmu, plaveckého týmu, školního sboru a začal věnovat pozornost novému sportu Rugby league  s týmem Black Panthers Beroun, který později přešel pod klub Lokomotiva Beroun se kterým se v 18. letech účastnil mistrovství evropy v Rugby league a umístily jsme se na krásném 6.místě. V roce2012-2013 se s týmem Lokomotiva Beroun stal Mistrem Republiky a ukončil kariéru v českém národním týmu.
Na střední škole se vrátil ke hře na kytaru a tato záliba ho drží dodnes. V průběhu dalších několika let se rád cestoval, začal se aktivně věnovat různým extrémním sportům z nichž asi nejvíce boxu. Procestoval kus evropy a má velkou zálibu v přírodě a přírodním léčitelství. Jinak je to skromný kluk co má rád hudbu, ženy a zábavu.
V roce 2021 se přidal k souboru Na rohu, u nás.

Kontakt:

info@narohuunas.cz