Jan HULZA Bednář

Tanečník, Rapper, Flétnista

Představení:

Zjistěte víc

Kluk z Loun, který ovšem žádný zloun není. Od svých čtyř let žije v Nižboru, a jelikož si na své místo narození nepamatuje ani záblesk, považuje se za rodáka.

Je to svobodomyslný člověk milující přírodu, zvířata, společnost, cestování a ženy…
Od malička byl tak trochu exhibicionista a byl rád středem pozornosti. I proto mu nedělalo žádný problém zúčastňovat se recitačních soutěží, či hrát před obecenstvem na všemožné typy fléten, na které se učil 9 let.
V dospívání se věnoval velmi aktivně sportu a to především fotbalu. Dostal se dokonce do prvoligové FC Viktoria Plzeň, kde ovšem z vlastního rozhodnutí skončil a nyní se fotbalu věnuje jen rekreačně. Dle jeho slov: “holky a párty byly v tu dobu silnější”
Na střední škole se začal znovu věnovat vystupování před lidmi. S kamarádem se pustili do pořádání hudebních akcí a začali tvořit svoji vlastní hudbu, kdy Honza vystupoval jako rapper pod pseudonymem Hulza Cooper. I dnes píše texty, básně a různé své myšlenkové pochody. Tvorba ale zůstává povětšinou pod pokličkou a jen málo “vyvolených” ji zná. Když už něco začne dělat, dělá to na 1000%. Takto vzal do rukou, respektive nohou např. své cestování, kdy došel pěšky skrz Balkán do Bulharské Sofie či obešel pěšky půl naší republiky.
Po pravidelných návštěvách na zkouškách i na samotných představeních se po projití konkurzu stal se členem souboru.

Kontakt:

info@narohuunas.cz