Nikola Grušová

Herečka, Tanečnice, Flétnistka

Představení:

Zjistěte víc

Narodila se v nejzápadnějším městě české republiky, ale ve 4 letech se s maminkou přestěhovala do našeho malebného Nižbora, kde šťastně žije až dodnes.

Vystudovala VŠO v Praze. Od útlého věku se věnovala tanci. V devíti letech reprezentovala s maminou, jako jediná středočeský kraj v MISSIS, dostala se až do posledního kola. S tanečním centrem RAK Beroun se zúčastnila a vyhrála několik medailí na mistrovství ČR i Evropy v show dance, street dance i hip hopu. V roce 2009 začala závodně tančit pouze hip hop v BDS Academy Praha, kde si vybojovali se svým týmem opět několik medailí v hlavní věkové kategorii na MČR. Dnes trénuje malou skupinku děti v Sokole Nižbor.
Hraje na zobcovou sopránovou i altovou flétnu.
V roce 2006 absolvovala herecký kurz a od mala se věnuje komparzním a epizodním rolím v různých seriálech. Moderuje a pořádá dětské akce.
Má ráda sport, děti rodinu a veselé akce, protože je sama velmi veselá, pozitivní a cílevědomá. MISSIS byla největším životním úspěchem, než přišel její syn, který je pro ní tím největším úspěchem, který pravděpodobně již nikdo nepřekoná.
Do divadelního souboru NA ROHU U NÁS se dostala, protože jí její životní role MODELKY XXL sedne, jak p***l na hrnec!

Kontakt:

herci@narohuunas.cz