Otto Weiss

Ředitel divadla, Režisér, Producent, Herec, Zpěvák

Zjistěte více

Narodil se v Praze, od pěti let působil ve folklórním tanečním souboru a navštěvoval sólový zpěv. Studoval na Pražské konzervatoři. Během studií však dával přednost spíše praxi, než-li teorii a tak se stává již ve 14-ti letech externím členem divadla SEMAFOR, kde účinkoval v představních: Pokušení sv. Antonína, Ten čtvrtek platí, v muzikálu Lysistrata a Kytice. Své účinkování završil na koncertě v Obecním domě k oslavám 50-ti let divadla Semafor po boku Karla Gotta, Leony Machálkové, Petry Černotské a dalších..

Roku 2011 se stává sólistou orchestru Václava HYBŠE. Také se ve stejném roce objevuje v revuální show Anny Polívkové spolu s Ewou Farnou, Ivanem Hlasem, Markem Ebenem v roli Pedofila v projektu DO BLÁZINCE. Také před televizní kamerou se objevuje v TV filmu Šejdrem, Herbert v ringu a Vodník a Karolínka.

V roce 2013 se stává frontmanem Plzeňské ska kapely TLESKAČ, vzdaluje se tak od pražské scény a společně s kolegy v plném nasazení koncertuje. Činost kapely je však nepřízni osudu po krátkém působení v roce 2014 ukončena.

Jak tomu osud chce zamiluje se do malebné vísky Nižbor a začíná opět koncertovat, jako sólista MAGNUM JAZZ BIGBANDU.

V roce 2018 zakládá divadelní soubor NA ROHU U NÁS v Nižboru, kde jde za svým cílem být jen šedou myškou a představení svého souboru hodlá “pouze” režírovat.

Kontakt:

rezie@narohuunas.cz