Magdaléna Hučková

Herečka

Zjistěte víc

Rodačka z Nižbora, kde prožila dětství. Po dokončení základní školy v Berouně se musela vyrovnat se smrtí milované maminky a přestěhovala se na západ Čech.

Během následujících let se věnovala především rodině a svým dvěma dnes již dospělým synům, kteří pro ni představují největší životní úspěch. Především kvůli nim  se předčasně vrátila ze Švédska, kde se jí otevírala možnost zajímavé pracovní příležitosti a po dvaceti čtyřech letech se opět vrátila do svého rodiště, kde štastně zakotvila v manželství  se svým druhým mužem.
Již od dětských let má zálibu ve zpěvu, recitaci, divadle a četbě. Jejím velkým přáním a touhou vždy bylo zahrát a zazpívat si na opravdovém jevišti. Tento sen by si chtěla splnit právě v ochotnickém souboru NA ROHU U NÁS, kde přijala v roce 2018 taneční roli Matky a v první hře DVA MUŽI V ŠACHU roku 2019 roli Bianca.
Je energická, ráda obklopena lidmi, všude je jí plno a umí bavit společnost. Svou kontaktní povahu využívá i při své práci, jako prodavačka a obsluha místní čerpací stanice Benol. Nebojí se nových výzev, přesto umí být loajální a díky své povaze se dokáže vcítit i do „cizí kůže”.

Kontakt:

herci@narohuunas.cz