NA ROHU U NÁS

  /  Divadlo   /  Modelka XXL – 2. repríza

KDY: sobota 25. listopadu 2023 od 19:30 hod

KDE: KK U ZÁVOR KARLŠTEJN (Karlštejn 181, Karlštejn)

CENA VSTUPENKY: v předprodeji 300,-Kč/ Na místě 350-,Kč

rezervace vstupenek na tel. (+420) 603 911 228

O hře

„Vždycky jsem věděla, že Věstonická Venuše tady byla dřív než Elle, Playboy nebo Harper‘s Bazaar! Chci rovnoprávnost pro svoje stehna! Plnotučná one woman show!

Venda Koblížková kdysi chtěla být modelka. Ve dvanácti letech k tomu měla pěkně našlápnuto. Od té doby nabrala asi třicet pět kilo a dvacet let. Dvacet let diet a sebemrskačských pohledů do zrcadla. Každé dítě má své sny, některé však s přibývajícím věkem a stoupajícím Body Mass Indexem, brzy vezmou za své… Venda se ještě jednou pokouší vystoupit ze začarovaného kruhu svých jo jo efektů, mindráků a milostných karambolů a přihlásí se do soutěže Miss XXL. A taky že se dostane do finále! Právě teď sedí doma a nahrává na kameru medailonek finalistky. Bude to jakože zpověď kořeněná humorem a spoustou sexy pohledů, tak si to nějak přestavuje. Ve výsledku kdo ví, jak to vlastně dopadne…

Představení je především určené pro ženy, ale věříme, že každý muž si tam v některých situacích tu ‘svojí’ najde a bude se také bavit.

UPOZORNĚNÍ: V představení se mluví sprostě a prýští zde pot, smutek, humor, diety a další. . Také se používají stroboskopové efekty.

Délka představení: 1:35h (představení se hraje bez přestávky)

Slavnostní premiéra

16. 12. 2022 od 19:00 v sále obce Nižbor (Křivoklátská 26, 267 05 Nižbor)

Předprodej vstupenek

Rezervace vstupenek na tel. (+420) 603 911 228

“Nositele autorských práv k dílu zastupuje DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura z.s., Krátkého 1, Praha 9.”

Komentáře: